A felsorolt videókamerák közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Esetleg ezeken kívül valami mást?

Sony HDR-CX305 Kb 190.000 Ft Max. fényerő: F1.8 - F3.4

JVC GZ HD320 Kb 167.000 Ft Max. fényerő: F1.9 - F3.2

Panasonic HDC SD200 Kb 193.000 Ft Max. fényerő: F1.8 (nagylátószög) - F2.8 (tele)

Sony HDR-xr105 Kb 139.000Ft Max. fényerő: F1.8 - F2.2

Sony HDR CX155 129.900 Ft Max. fényerő: F1.8 - F2.2

Sony HDR-XR155 149 900 Ft Max. fényerő: F1.8 - F2.2


Milyen paramétereket nézzek a fényerőn kívül, mert főleg zárt térben, szobában rossz fényviszonyok mellett fogok kamerázni. Ha a listámat nézem, akkor az utolsó 3 Sony a befutó, annak ellenére, hogy azok az olcsóbbak. Amit legelőször ajánlottak nekem az a Sony HDR-CX305 és magas ára ellenére a legrosszabb a fényereje, ami nekem nem jó. Vagy más adatot is nézni kell? Mi határozza meg az árkülönbségeket? Nekem pl tökmindegy milyen felbontású fényképet csinál, mert nem fényképezéshez veszem.

Ami még szempont, hogy könnyen DVD-re írhassam olyan formátumban, hogy az bármely lejátszón játszható legyen és ehhez ne kelljen plusz dolgokat vásárolni se a szgéphez se a kamerához.

Ezek ismeretében mit ajánlotok. Egyáltalán nem értek a kamerákhoz, így nem tudom mi alapján döntsek. Én csak az igényeimet tudom.

Előre is köszi a segítséget.


2010. máj. 17. 13:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!