Tabletet, de milyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 éves kislányomnak szeretnék egy tabletet, vagy ilyesmit venni, de én egyáltalán nem értek hozzá, még a kezemben sem volt sosem.

Ami a lényeg volna, árban olyan max 40e-ig gondolkodom.

Azt szeretném, hogy ha a leánynak kedve szottyan youtube videókat, nézve-hallgatva szórakozni, akkor ne kelljen a gép előtt ülnie, ezt wifin keresztül az udvarról is megtehesse, tudjon vele átlagos videót, fotót készíteni, illetve a kis netes flash játékaival játszogatni...Ha telefonálni tud az sem rossz!

Milyen gépet javasolnátok, illetve mik azok a paraméterek amikre figyeljek vásárlás előtt?


Köszönöm előre is!


ui. egy ismerősöm pl. a Lenovo A8-at ajánlotta...



2017. máj. 27. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez már 6.44 " . Ingyen szállitás, nincs se vám , se áfa.

5-7 nap alatt házhoz szállítják.

2017. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

9 évesnek szerintem ennél több nem kell


[link]


Ez játékok esetében nem túl erős de egyszerűbb játékokat szerintem ennek is simán el kell vinnie

2017. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Az hogy van e benne SIM kártya foglalat érdeklődni kell a kereskedőnél. Van olyan változat amelyikben van....

2017. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
A kérdés helyesen: Tabletet, de minek?
2017. máj. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 az telefon csak phablet kategória.


Nekem egy Asus memopad 7-em van és három éves egy-két kisebb hibával megy.


8 Gb-s tablet az már ma kevés.

Minimum 16 Gb kell.

Ráadásul Sim-es 16gb-s tablet 50.000Ft fölött van.


Amiket ajánlok:

Asus Memopad 7

Asus Memo Pad HD 7

Lenovo IdeaTab3 A8


Csak a Lenovo cuccokat biztos helyről vegyél,mivel némelyik szoftveresen labilis.

2017. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a "pacsi"!!!


ui. A lenovo esetében a "biztos hely" az mit takar?

2017. máj. 27. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:

#5. Hát nem mindegy hogy milyen kategória?

A méret a lényeg.

Azt meg csak belökted hogy "biztos helyről", indokold meg hogy ez mit jelent. A Tinydeal-tól nem kell biztosabb hely ezt tudom.

2017. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A "biztos hely" azt jelenti hogy ne egy sufni tuningos idegentől (utcai árusra gondolok.Mert nekem itt Csabán ajánlottak mit tudom ėn milyen tabletet elmėletileg "tuningolva".


Nem tudom milyen az a TinyDeal.Haver mesėlt róla hogy nagyon jó.Hogy ebből mi igaz ėn nem tudom,ės nem is akarok előitėleteket.


Nekem a "biztos hely" azt jelenti hogy nem noname GSM-ekből kėne venni (De ha önnek van olyan kis GSM boltja amibe megbízik vegyen onnan).

Ėn MediaMarkt-ot ajánlok igaz hogy drága de nem vacakolnak ha valami rossz.

2017. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!