Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen márkájú/típusú okos...

Milyen márkájú/típusú okos tv-t érdemes venni?

Figyelt kérdés

Kb. 150.000-t szánok rá.

Elsőre az LG 43UH668V-t néztem ki. Ezzel a típussal van tapasztalatotok? Esetleg, ha tudtok ajánlani valamit ami bevált tv-ként is és mondjuk a netet is elfogadhatóan lehet használni vele.



2017. jún. 7. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármit csak ne LG-t. A WebOS egy természeti katasztrófa úgy ahogy van. Ha feltétlenül LG-t akarsz akkor butát. Egyébként szép képe van, de az okoska verzió kezelhetetlen.
2017. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Netet tv-én felejtsd el
2017. jún. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Nekem egy fullHD 3D WebOS-es LG van, tulajdonképpen elmegy az okos funkció, csak minden kicsit lassú.

Netezésre semmiképpen sem ajánlanám, a böngészője buta, mint a föld, a flash reklámokkal teleqrt oldalak szétesnek ,befagynak, nincs pop-up stopper, html5 megy is meg nem is...

Az egyéb netes appok, mint Netflix, Youtube stb. mennek facán, a Miracast kapcsolat telóval tökéletes, wifis otthoni hálózat a pc-vel kicsit túl van bonyolítva és nem is stabil.

Igazán onnantól, hogy a pc-vel egy HDMI-vel összekötöttem, a miracaston kívül szinte semmi okosfunkciót nem használok, mindent a pc-ről küldök rá.


Ha mindenképpen tévéről akarsz netezni, ezt én sem ajánlanám.

Viszont az árkategóriájában nem kapsz jobbat, mint tévé meg, kép és hang tökéletes.

Én azt mondanám, ha nem két méteres tévét akarsz nézni három méterről, felejtsd el az UHD-t, úgysem fogod látni a különbséget a fullHD-hoz képest. Inkább keress egy fullHD-t, nagyobbat, nagyobb tudásút ugyanabban az árban.

2017. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez igen, részletes válasz #3 Köszönöm!

Mindannyiatoknak köszönöm a választ!

2017. jún. 9. 00:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha iPhone-t használsz akkor a miracast funkcio is használhatatlan, ugyis oda jutsz hogy veszel egg Apple TV-t. Akkor meg tényleg nem kell okos TV, ami okosság esetleg kell ott van az apple tvben az meg hdmi-vel csatlakozik bármelyik butatévéhez.
2017. jún. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem IPhone-t használok, hanem Sony Z2-esem van, azzal elméletileg mindegyik kompatibilis.
2017. jún. 10. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!