Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vki tudja, h miert nem csatlak...

Vki tudja, h miert nem csatlakoztathato a paypal-om a sony account-omhoz?

Figyelt kérdés
Ps store-bol szerettem volna vasarolni. Ha ps-rol probalom hozza adni akkor a paypal jelszot se fogadja el, pedig jol irtam be. Telefonrol odaig jutok, h belepek paypal-re elfogadas es utana azt irja, h nem adhato hozza probalja meg kesobb. Kesobb se lett jo. Vki tudja miert van ez?

2017. jún. 10. 22:34
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nem biztos hogy igazam van de lehet a magyar paypalt nem támogadtja :/

Csak onnan gondolom hogy iphone on is van egy uj frissités amivel paypal al lehet fizetni de magyarországon nem megy csak külföldön!

De az is lehet hogy valutát kell váltanod mert a pénzed forintba van a ps store vagy dollar vagy euro gondolom és valamit be kell állitani hogy át váltsa a pénzt amilyen neki jó. De mondom ez csak egy tipp :/ :D

2017. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A ps accountomon Ft-ba kene fizetni, a paypalomon euro meg Ft is van. Nem tudom miert nem jo.
2017. jún. 11. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!