Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnám megjavítattni a...

Hol tudnám megjavítattni a nem működő kazettalejátszómat?

Figyelt kérdés
Van egy csomó zenekazettám, de nem tudom mik vannak rajtuk és a házban ez az utolsó eszköz amivel le tudnám játszatni, de ez meg nem működik... Ötlet? :/
2017. jún. 11. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szervízben vagy ha nincs nagy baja, akkor otthon.

Kérdés, hogy van-e értelme foglalkozni velük.

A zenék 99%-a elérhető az interneten jobb minőségben. Szóval hacsak nincs rajtuk valami személyes hangfelvétel vagy ritka zene, akkor nem érdemes foglalkozni vele.


De vehetsz jófogáson egy kazettás magnót egy ezresért, vagy ilyen usb-s "kazetta-lementőt" is:

[link]

2017. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nagyon szerettem ezt a lejátszót és szeretném ha működőképes lenne, a legnagyobb probléma, hogy nem tudom mi baja lehet. Mindenesetre köszönöm a normális választ és a segítséget! :)
2017. jún. 12. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, akkor első körben azt kéne kideríteni, hogy mi baja van. :)

Mik a tünetek?

2017. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mikor elindítom, hallom hogy valamit dolgozik, de nem mozgatja a kerekeket...
2017. jún. 12. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor gyakran csak annyi a baja, hogy a gumiszíj el van fáradva vagy ki van nyúlva és ezért csúszik. Emiatt a motor nem tud hajtani.

Fillérekért kapható ilyen gumi.

A legtöbb esetben a cseréje sem nagy kunszt.

2017. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz, és köszönöm, hogy időt szántál rám. :)
2017. jún. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!