Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vásároltam egy Samsung Galaxy...

Adam013 kérdése:

Vásároltam egy Samsung Galaxy Tab A6-ost. Elinditottam rajta a gyári beállítások visszaállítását. Az a baj vele, hogy az előző tulaj e-mail címet és jelszavát kéri. Ha csinálok egy hard resetet a tableten, utána is fogja kérni?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok rajta hard resetet csinálni?

Termeszetesen elkertem az előző tulaj e-mailt címet és jelszavát, de akkor mar késő volt, mert letiltotta 24 órára.



#e-mail #tablet #Samsung #l hard reset
2017. jún. 12. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki eladta, az nem mondta el neked, hogyha ezt a tabletet a szolgáltató árusítja, akkor az első bekapcsolásnál a vevő adatait kéri. Vagyis nem szolgáltató és nem tulajdonos független, általában a teljes ára kifizetéséig.

Vidd el a Samsung szervízbe, igazolnod kell, hogy nem lopott, a tied, akkor tudnak segíteni. Menjen veled az előző tulajdonos, a szolgáltató kérni fogja a vásárlásának az igazolását. Számlát és garancialevelet is. Ha viszont lopott, akkor így jártál. Olyan, mint az iPhone: letiltják az IMEI szám alapján.

2017. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerencse, hogy odaírtad, hogy vásároltad, különben azt gondoltuk volna, hogy loptad, vagy ne adj isten, találtad. Keresd meg az eladót, és kérd meg, hogy törölje a saját e-mail-és jelszó párosát, különben akkor sem fogod tudni használni a telót, ha akármit is csinálsz vele. De most olvasom, hogy megvan ami kell, így estére már okés leszel.
2017. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!