Meddig lesz még a PS4 a "csúcs" készülék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ötleteket szeretnék, vagy tanácsokat azzal kapcsolatban hogy most 2017 közepén megéri-e még ps4-et venni?


Úgy akarok vele játszani nem 1 évig hanem lehetőleg 3-ig hogy tudom hogy ez a sony csúcs konzolja, és játszhatok a legjobb konzolon, a legjobbak ellen pl.: Fifában, de ha kijönne esetleg a PS5 akkor mindenki ráváltana, és nem biztos hogy nekem lenne annyi pénzem, vagy hasonló. Szóval mit tanácsoltok megéri beruházni még a ps4-re, vagy már közel van az új generáció és nem tart ki sokáig ez. PC-m is van, de egy Fifát például nem gondolok élvezhetőnek PC-n sok szempont miatt.



2017. jún. 15. 12:45
 1/4 Ez és kész válasza:
Én szerintem hamarosan ki kell hogy jöjjön egy újabb modell , ha idén nem is de jövőre biztos. Most hogy kijött az Xbox one x , fel kell vennie a versenyt a PS nek is!
2017. jún. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem meg nyugodtan meg veheted ez a ps4 egész jól sikerült szerintem az meg nem igazán számít hogy az xbox erősebb konzolt adott ki jatekuk meg nincs ra na bumm szerintem csak a "God of War" miatt mar meg éri meg venni meg a tobbi saját készítésű játék nem mondjak mas "Days Gone" vagy "Uncharted" xbox mar szinte nem is konzol
2017. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem PS4 Pro-t vegyél inkább. Igaz drágább mint az alap PS4, viszont szebb a grafika, nagyobb a felbontás és jobb a sebesség (framerate) a játékoknál. Vagy várd meg az idén októberben megjelenő Xbox One X-et, mert az erősebb gép lesz a PS4 Pro-nál is. Amúgy a PS4 Pro szerintem még minimum 2-3 évig biztosan a toppon lesz és addig biztosan nem jön ki újabb konzol a Sony-tól.
2017. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan vehetsz egy PS4 slimet. Azon ugyis minden játék elfut max grafikán nemlátom nagyon értelmét PS4 PRO-nak hacsaknem van annyi pénzed. De hidd el az a lényeg hogy erős legyen és a ps4 is erős már remélem igazam van.
2017. jún. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!