Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Acer Aspire E380 gépem van és...

Turbo333 kérdése:

Acer Aspire E380 gépem van és csak a játékba fagy ki mit tehetek vele?

Figyelt kérdés

#csakajátékbafagyki
2017. jún. 21. 20:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Specifik: 2GB ram Nvdidia quadro 3450/4000Sdi videokártya és Intel 3.20 magos proci
2017. jún. 21. 20:23
 2/3 anonim válasza:

Hogyan fagy ki? Mit ír ki?

Egyébként én az alaplap túlmelegedésére gyanakszom. A játékok meg tudják hajtani a lapot és, ha nem megfelelő a hűtés, akkor kifagyás/kikapcsolás/újraindulás történhet.

2017. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Multkorábba néztem fel! És azóta meggoldodott! Meg volt hogy azt csinálja! Igazad van meg már ki tapasztaltam, ha ilyet csinál akkor kék halálozik! Akkor azt szoktam csinálni hogy az oldalát leszedem és szépen ki tisztitom a portól! És a CPU hütöjét meg kompresszoral fujjatom ki meg a ventiket!
2018. jan. 31. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!