Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 kontroller szerviz...

Xbox 360 kontroller szerviz házilag, nehéz? Hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen kontrollerem, vezetékes és PC-hez vettem elsősorban autós játékokhoz. Kicsit több, mint egy éves, sokat nem használtam de az RB gomb nem mindig akar működni és az analógok is "nem térnek vissza középre". Pl Assetto Corsa-ban az autó folyamatosan balra vagy jobbra húz míg egy GTA5-ben semmi baja sincs ettől.


Mennyire nehéz házilag megszerelni? Egy új kontrollert nem akarok venni, ha ez javítható, mert nincs arra pénzem, hogy évente vegyek egy 10k-s kontrollert. Megéri vele szenvedni vagy vigyem be valahová, ahol majd ők megjavítják? A garancia már lejárt.


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jún. 25. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A hibák amiket felsoroltál nem javíthatóak csak úgy házilag kezdők számára. Érdemes szervizben utána érdeklődni, hogy mennyiért javítanák.


Sajnos az irányítók már csak ilyenek, a legtöbb sok használat mellett 1 év alatt tönkremegy.

2017. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Az érdekes pedig az, hogy van egy kb 10 éves PS2-m, aminek a kontrollere még mindig tökéletes és még most is többet használom átalakítóval PC-hez, mint az xbox 360 kontrollert. :D Csak az autós játékokhoz nem olyan jó, mert nincs rajta ravasz.
2017. jún. 26. 11:33
 3/3 lacisajt válasza:

Ó hát ez 1szerű....

Ez nem hiba, hanem tulajdonság.

Van egy úgy nevezett (un) 0 zone amit ha van mód rá settingben be lehet állítani.

UI: nem értem az összefügést PC kormányod és a cím között...

2017. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!