Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az alábbi monitor alkalmas...

Az alábbi monitor alkalmas játékokra? Véleményt kérek.

Figyelt kérdés

LG24M47VQ-P

Azert pont ez mert jó ára van.



2017. júl. 1. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet de 60 MHz lessz a monitor akkor is szerintem mivel egy 120mhz s kerül 120k ba..
2017. júl. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ennyi pénzért nem rossz monitor. Egy átlagos játékosnak szerintem tökéletes, ha nem akarsz 80-100 ezreket költeni.
2017. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zzzoli ***** válasza:

Az első hozzászóló először 60MHz-et (mega Herz) ír, az 60 millió Hz, utána meg 120 mHz-et, az meg (mili Herz), az meg 0,12 Hz. Jó nagy a fogalomzavar.

Igen a gamerek 120Hz-es képfrissítésű monitorra törekszenek, aki meg tudja venni.

Viszont nem lesz semmi baj ezzel a monitorral sem, nyugodtan megveheted, a szürkeátmenete 2ms , tehát akkor a nagyobb kontrasztú színátmenetek 1ms körül vannak.

Jó lesz.

Nekem samuban van hasonló, most a Sniper elite 4-e nyoom rajta, előtte meg a Sniper Ghost Warrior 3-t toltam.

2017. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!