Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wireless fejhallgatókhoz van...

Wireless fejhallgatókhoz van vezeték?

Figyelt kérdés
először azt hittem nincs, de aztán láttam olyat aminek van, és most nem tudom melyiknek van és nincs mert nincs feltűntetve a termékleírásukban youtubon pedig nincs mindegyikről unboxing
2017. júl. 1. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A drágább minőségiekhez általában mind, ki hogy szereti hallgatni wireless,aux,usb, rca. De általában ezt bele írják a leírásban hogy mihez mit adnak mi van benne.
2017. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában nincs. Én most találtam egyet, ami külföldi tesztek alapján a legütősebb bt fejhallgató 50$ alatt, azt lehet használni "hagyományosan" is (meg is lepődtem). Szállítással együtt sem sokkal drágább egy belépő szintű, itthon kapható bt fejhallgatónál. Ha érdekel, megírom, melyik ez :)
2017. júl. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm érdekelne csak kíváncsiságból:) elég szigorú kritériumok alapján néztem őket eddig 2. Napja keresem a jót és még mindig csak holnap rendelem meg
2017. júl. 2. 01:37
 4/5 anonim válasza:

Az "agybadugós" típusokon nincs vezetékes lehetőség és a legolcsóbb füleseken.

Tehát általában jellemzőbb, hogy van. De ezt feltüntetik.

Természetesen, ha lemerül működőképes marad jelkábelről.

2017. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bocsánat!

A bluetooth rendszerekhez elterjedt a közvetlen vezetékes lehetőség.

A klasszikus "Wireless" fülesekhez, ahol külön adó tartozik hozzá, ott nem terjedt el.

2017. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!