Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri várni playstation 5-re...

Megéri várni playstation 5-re vagy nem?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy playstation-t az exkluzív játékok miatt és nem tudok dönteni, hogy várjak vagy ne várjak? Van pc-m viszonylag erős, de már írtam miért szeretnék egy ps-t. Van 4k-s tv-nk, viszont azon nem tudék mindig játszani, ezért marad a minitotom (ami egy 21:9 2560x1080) tudom hogy kicsit csúnya lenne rajta játszani, mert ugye a ps nem támogatja a 21:9-et, de ezt majd megszokom. Jövőre jön állítólag a ps5, ezért is kérdezem, hogy szerintetek mi legyen? Mert gondolkodtam, hogy fejlesztem a gépem, de az megint sokba kerülne pl. vennék egy 1070-t 150ezerért kb, ebből az összegből lehetne egy használt ps4 + játekok.

Szóval nem tudom mi érné meg.


Egy másik kérdés. Ha lenne egy ps-em, akkor a saját fejhallgatómat tudom úgy használni, hogy a headset a gépemben van bedugva a ps meg rávan kötve a monitorra és, ha ps-en játszok, akkor a headseten meg szóljon a ps illetve mondjuk gépen a skype vagy discord beszélgetést is haljam. Szóval ne keljen mindig ide oda dugdosni a fejhallgató vezetékét. ( tudom elég abszurdnak tűnik, de azért megkérdezem :D)

Egyelőre ennyi kérdésem van csak.



2017. júl. 2. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon érné meg inkább fejleszd a gépedet. Használtan nagyon jó ajánlatok vannak videókártya ügyileg is.


A fejhallgató viszont nem fog szólni mivel a gépedbe ha bedugod akkor csak a gépeden játszódó hang megy át. Plusz a monitoron ugyebár mind a két eszköz külön bemenetbe lenne így a monitor nem foglalkozni a gépedből érkező hanggal (már ha a monitorba akarnád bedugni a fülhallgatót)!!

2017. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod, hogy az exkluzív játékok miatt sem éri meg ps4-et venni?
2017. júl. 2. 18:56
 3/5 wegman8 válasza:
Fejleszd a géped a pc-éd? Egy konzolra várni és valahogy egészen más mint egy Pc! Más textúrák élvezhetőbb és komfortos az irányítás. Nekem is van pc-ém és nem Beginner version. A ps4 nem egy pizza lerágott széle mánaposan ez tömör valóság.Hát ha megfűszerezed egy kis Gran Turismóval ne kóstólj bele a jóba..
2017. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na vártál?:D
2020. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Várok igen. :D
2020. jan. 16. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!