Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezt a hangszórót meg lehet...

Ezt a hangszórót meg lehet valahogy javítani?

Figyelt kérdés

[link]


Ha a kék drótot a helyére nyomom nem történik semmi (pedig ez előtt segített rajta az a kívülről egy kicsit megmozgattam a drótot, így az érintkezett). A piros drót nem tudom hova jár...


Jelenleg fülhallgatóval megy (hangszóró a gépbe dugva, fülhallgató a hangszóróba, csak az a baj hogy így sem elég hosszú ahhoz hogy kényelmesen hallgassak valamit)



2017. júl. 4. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elhozod nekem én megcsinálom egy ezresért :)
2017. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon lakok...
2017. júl. 4. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a hiba? Én nem tudom az írósodat értelmezni. Nem működik megfelelően? Vagy rövid a kábele?
2017. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ezresér". Első válaszoló, ez jó. :'D

Ezresér 5 ilyen sz*rt tud venni vaterán.

Ha egy Band & Olufsen lenne, akkor azt mondanám megéri a fáradságot...de ezzel a kis -ha jól látom- asztali teásdobozzal nem érdemes vesződni. Vegyél újat...

2017. júl. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szereztem egyet használtan...
2017. júl. 5. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!