Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy laptop kb. mennyit bír,...

Egy laptop kb. mennyit bír, ha nem használom naponta többet 3-4 óránál?

Figyelt kérdés

Próbálom érvekkel meggyőzni magam, hogy ne asztali gépet vegyek hanem laptopot (a részletek nem fontosak). Olvastam hogy 3-4 éven belül akármi el romolhat, mindegy hogy mi, de valami biztos. Én úgy gondolkodom, hogy ha garantáltan nem öntöm le véletlenül semmivel, nem használom napi 23 órát, és nem verem le sehonnan, akkor talán kibír többet is mint 3-4 év.

Akik laptoposok, mit gondoltok erről? Milyen régóta használjátok a mostani laptopotokat?



2017. júl. 4. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy nálad is van: sportolsz, vagy csak sétálsz, mindenhogy öregszel. Hogy milyen kort fogsz megélni, az döntően attól függ, milyen alkatrészekből vagy összerakva.
2017. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy laptopom, éveken keresztül átlag napi 15-20 órát ment. Mai napig működik, most nyáron lesz 7 éves, akadás nélkül viszi a diablo 3-at, kicsit lassú és az akksi már csak félórát bír. Nem ezen múlik...
2017. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Laptopom 10 éves, napi kb. 12 órákat megy, és még semmi gond nem volt vele.
2017. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak, leírnád kérlek hogy milyen laptopod van? :)
2017. júl. 4. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Toshiba L30
2017. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!