Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok nekem mondani pár...

Tudnátok nekem mondani pár normálisabb (rc helicoptert) ami 10ezer ft alatt van? (A feltételek lent vannak)

Figyelt kérdés
A normális szó alatt azt értem, hogy legyen legalább egy kicsit strapabíró, és közepes hatótávra gondolok. Ezen belül legyen beltéri és kültéri is! Ha viszont ilyen árban nincs ily féle helikopter, akkor inkább legyen beltéri! Csak azért kérdem ezt meg tőletek, mert nagyon nem találok sehol egy normál árban levő helicoptert! Egyedül az aliexpressen találtam egy normál helicoptert 6ezer ft-ért, de nemtudom, hogy megéri e megvenni! Előre is köszi a választ!

2017. júl. 8. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
10 ezer alatt ne is keress. Beltérit esetleg. Strapabírót semmiképp.
2017. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából inkább a beltérire hajlok, és felőlem lehet akár mini, vagy nano méretű is. Már kerestem mindenhol: aliexpress, vatera, olx, tesco, rcmania stb.. de mindenhol nagyon drágán adják a normálisab heliket elég durva áron. Amit láttam is, az csak 2 csatornás li-polymer aku kb 5-6 percet bír ki.. lássuk be azért az a jobra, balra, előre, hátra nem ér sokat. Mivel csak 2 csatornás... de amúgy az ára 3500ft szerintem valamennyire megéri, de én akkor is a 3 csatornás heli felé hajlok.
2017. júl. 9. 03:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Te a gyerekjáték kategóriás helikre gondolsz, amit azért picit másképp kell kezelni mint egy normális helit. És szerintem inkább 8000 ft felett keresgélj, azok már talán nem esnek szét azonnal.
2017. júl. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
najó hát azért ennyit én is tudtam :D de a gyerek helik 2 csatornásak, és nem strapabírók.. 12000 ft-ért láttam pár (elfogadható) helit, de azzal az 5 perc üzemidővel nem érek semmit.. és + iphone-ról lehet irányítani őket, nem kapok hozzá távirányítót... az ilyeneket nagyon utálom.
2017. júl. 9. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!