Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az ipad mini kettőt meddig...

Az ipad mini kettőt meddig frissítik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy meddig fogják még frissíteni ezt az ipad minit.Ios 11-gyel gyors nagyon,szóval szerintem kár lenne kihagyni még egy frissítést.A válaszokat köszönöm.

2017. júl. 11. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Senki sem tudja előre, még az apple-nél sem tudják.


nekem is van egy ipad air 1-es, és senki sem tudja meddig lesz rá új ios.


attól függ szerintem hogy ha jön új ios akkor gyors lesz rajta vagy lassú, ha lassú akkor nem lehet rá telepíteni, ennyi.


szóval senki sem tudja.

2017. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ios 11 beta van most rajta?
2017. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen ios 11 beta van most rajta,és több tekintetben gyorsabb,mint a 10-es ios-szel
2017. júl. 11. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:

szóval szerintem ha kijön új ios van egy lista mire lehet telepíteni, de olyat még sosem láttam hogy előre le lett írva hogy mondjuk ipad mini 2-t az ios 13-ig lehet frissíteni.


szóval ez akkor derül ki, nem lehet megmondani.

2017. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!