Hogy tudom összekötni a phantom 4 pro drón távirányítóját, ha a telefonomon nem a micro usb van, hanem a C típusú?

Figyelt kérdés

Adott egy phantom 4 pro drón, de a távirányítót egyszerűen képelen vagyok a telefonomhoz csatlakoztatni. Az ismerősöm telefonjával működik, mert neki micro usb van még. A drónhoz nem adtak C típusú kábelt. Sima adatkábellel, nem kommunikál. Voltam mobiltelefonos boltban, próbáltunk 4 fajta kábelt, de egyik sem volt jó. Mit tudok ilyenkor csinálni? Esetleg átalakító? Kételkedek...rendelni nem tudok dji honlapról, mert egyrészt nyaralásra szeretném vinni és nem érne ide, másrészt Magyarországra nem szállítanak.

Fórumokon sem írnak róla sokmindent, nem hogy youtube videó...



2017. júl. 12. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
ez valószínű bukó akkor. nekem mondjuk iPhone-om van, és a saját Lightning kábelével gond nélkül működik, tehát ha a telód adatkábelével nem megy, akkor támogatás béli hiányosság lehet a type C usb.
2017. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. A Phantom 4 távirányítóján szabvány USB csatlakozó van. Ha a telefonod végén USB C van, akko rvegyél egy USB-USB-C kábelt, de szerintem a telefonodhoz adtak is ilyent, amivel töltöd
2017. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi lehet a gond... Esetleg próbálj meg egy USB C Micro USB átalakítót... De múködnie kéne C-vel is.
2018. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!