Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha meleg van kattog a laptopom...

Ha meleg van kattog a laptopom winchestere. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Néha a nyári melegben nagyokat kattan a winchester, de az ilyen vizsgáló programok szerint minden rendben. Most jár 10962 indulás leállásnál tart. AZt írja az egyik ilyen program, hogy még 400 napig működni fog nagyjából. SZerintetek reális vagy be fog halni a közeljövőben.

2017. júl. 12. 10:24
 1/9 vantel ***** válasza:
Régeben nekem is volt, de nem a meleg miatt. Valamilyen energiatakarékossági opció okozta. Régen volt, nem emlékszem,de ezen a vonalon elindulva megtalálod a megoldást.
2017. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 400 nap azt jelenti, hogy ha most bekapcsolod, és 400 napig menni fog utána hal meg. Amúgy nem jelent ez semmit, az csak egy átlagos becslés. Ha 100-100% ot ír az már jó. A kattogás nem jó egyébként, milyen meleg a merevlemez, 45 fok fölött már nem a legjobb 50 fok fölött pedig kifejezetten kellemetlen neki.
2017. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Teljesítmény: 100%

Kondíció: 51%-t ír

2017. júl. 12. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves lehet? Az utolsókat rúgja. Ments le mindent és cseréltesd le a vinyót. Nekem is volt ilyen kattogás, ez lett a vége.
2017. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nincs 2 éves.
2017. júl. 12. 13:38
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy melyik a c vagy a d
2017. júl. 12. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, azrt írtad, hogy a vizsgáló programok szerint minden rendben, az 52% os kondíció marhára nincs rendben, az olyan mintha azt mondanám félig a sírban. Még lehet el megy akár éveket is nem lehet megjósolni, azt mondják ha szép fokozatosan csökken a kondíció akkor tuti kezd meghalni. Tök mindegy melyik a C D meghajtó mindkettőről ments le mindent ami pótolhatatlan.
2017. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 2 éve így kattog a laptopomban a hdd és még mindig hibamentesen működik de néha megtorpan írás olvasás előtt. A lapos 2009-es asus x5dad.

Minden energiatakarékosság ki van kapcsolva, tehát nem attól hanem egyszerűen csak a végét járja az olvasó-író fej és nem pozicionál pontosan. Időszerű lenne adatot mentened neked is és merevlemez csere mielőtt végleg leáll és csak kattog és kattog és semmi.

2017. júl. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen már a programok is azt írják meghibásodás várható. Úgyhogy ebből csere lesz.
2017. júl. 14. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!