Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell telepíteni? Mi a baj?

Hogyan kell telepíteni? Mi a baj?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy CoD MW2-t oké eddig jó,.. beteszem az 1.CD-t és semmit se csinál,hallom hogy felpörög a gép meg vissza de azon kívül semmi.Próbáltam többször is de nem jó. Mi lehet a probléma?;(

#Hogyan kell telepíteni? #Rossz a gép?
2017. júl. 14. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha windowsba rámész a meghajtóra akkor látod a CD tartalmat?
2017. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem.
2017. júl. 14. 13:22
 3/10 A kérdező kommentje:
ha a 2.CD-t berakom, akkor dob be pár dolgot a játékkal kapcsolatosan, de csak vmi programmal tudom csak megnyitni (pl:Paint)
2017. júl. 14. 13:32
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet xar a cd...vagy ISO fájlban van és nincs hozzá társítva program. más nagyon nem lehet.
2017. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem... És ezt az ISO-t hol találom, vagy mi ez pontosan?És mit csináljak vele? (Nem értek hozzá,sajnálom..;)
2017. júl. 14. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha xp rendszered van, akkor azért nem mehet.

A másik, hogy lemez behelyezésekor direkt így van rendszered, semmit se csináljon.

Megnyitod a dvd meghajtó tartalmát az ikonra kattintva és ott valamelyik exe fájlra kell kattintani a telepítés indításához.

A harmadik, hogy kuka az olvasód....takarítsd a fejet vagy vegyél új írót.

2017. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT..DE TÉNYLEG HASZNOSAK VOLTAK!!!


Még annyi hogy a 2.CD-t rendesen olvassa,meg mást is csak ezt az egyet nem,a legfontosabbat.Lehetséges hogy a CD rossz?

2017. júl. 14. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7


Próbáld egy másik gépen ki a lemezt...

2017. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Próbáltuk,de ott se volt jó
2017. júl. 15. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor vidd vissza a boltba, hibás...ha nem hiszik, akkor ott tegyék be egy gépbe és cáfolják meg állításodat.
2017. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!