Mi van az alplappal?

Figyelt kérdés

ma délután játék közbn egyszer csak lefagy a játék, ami a gépre nem jellemző, hiszen egy héttel ez elött vásároltam, és nem alsó kategóriás.

A lényeg, hogy lefagyott, megepődtem és ujrainditottam a gépet.

miután megnyomtam a power gombot 4 csipogást hallottam.

utána néztem hogy a dell alaplapoknál mit jelent a 4 csipogás, és ram hiba volt.

kivettem a ramokat, megfujtam az alaplapot, visszatettem szépen a ramokat, belepöccintettem, a gép EL SE INDULT.

szarakodtam vele még egy kicsit, elértem hogy elinduljon, de egy ramot kihagytam

amint beteszem azt a ramot abba az alaplap foglalatba, a gép nem indul el.

ha kiveszem akkor elindul. Valoszinuleg ez az alaplap hibéja, nem tudom... mit kéne tennem ?

van egy kábel amit meg kéne igazítani ?

Vagy a teljes alaplap kuka ?



2017. júl. 14. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ide írtam pár hozzászólást, ugyan azt tudnám ajánlani neked is: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..
2017. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a működő gépben a jó RAM-ot átteszed másik foglalatba, és úgy is bekapcsol; DE ha csak a "nem jó" RAM-ot teszed be, és azzal egyik foglalatban sem indul be, akkor valószínűleg nem az alaplap a hibás, hanem a RAM.

Másik géped nincs?

A RAM-ot is most vetted? Mert akkor az is garanciális még -> irány vissza a boltba!

2017. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!