Okosóra tanács?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most szeretnék egy okoórát venni, egy Samsung Galaxy S7-em van. Nincsenek nagy igényeim. Nézzen ki valamennyire jól (fiúsan, mert fiú vagyok). Tudjon jól csatlakozni a telefonomhoz, ne legyen drága max 30 ezer. Igazából még nem is tudom, hogy milyennek kell lennie, szóval tanácsokat is kérnék.



2017. júl. 14. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

NO.1 D7:


[link]


kb. 22-re jön ki, dollártól függ

2017. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igazából nem tetszik, ami tetszene az felülről veri a 100-at. Annyit meg nem adok érte, annyira nem fontos. Az a baj, hogy a nagycégek az okostelefonok árával szinte egyenlővé tették az okosórák árát... nem értik, hogy ez csak egy kiegészítő a telefon mellé, ami egyáltalán nem annyira fontos... ezáltal, hogy megvegyék olcsóbban kellene adniuk. Tudom, hogy ez nem rajtam múlik, ez csak az én véleményem.
2017. júl. 17. 23:55
 3/3 kelanow01 válasza:

Ez egy másik verzió talán szebb is és az ára még mindig nem veri ki a biztosítékot.

Az pedig hogy mennyibe kerül, nagyban függ a bele pakolt technikától és a márkától. Egy 300K-s telefonhoz képest a 100K-s óra tényleg csak kiegészítő pl...


[link]

2017. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!