Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csak töltővel működik...

Miért csak töltővel működik az új hangszóróm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. 1 hete vettünk egy Bluetoothos/auxos aksis hangszórót 15 ezer forintért. Amióta megvettük maximum ha 4x volt használva (próba, stb.). Tegnap volt az, hogy ténylegesen telefonról hallgattunk rajta zenét, de ez is kb fél óra volt max. Előtte töltőre tettem estére, mert a boltban ki-ki próbálgatták, és csak most jutottam el odáig hogy töltsem (a vétel után direkt megnéztük, hogy tölti-e rendesen). Viszont ma, hogy vittem volna magammal le volt merülve/nem kapcsolt be. Töltőre tettem, úgy egyből bekapcsolt, működött. Töltött ma is kb 3 órát már, de még mindig csak töltőn képes működni, és észre vettem, hogy a töltést jelző LED is csak felvillan 1x, majd kialszik, mikor bedugom. Mit gondoltok? Vigyem vissza? Vagy mi baja lehet? Rossz az aksija? Nem nagyon vagyok otthon az ilyenekben.

2017. júl. 17. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen fajta hangszóró?
2017. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vaensong.
2017. júl. 17. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Vedd ki az akkut:

[link]

2017. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


És nézd meg a csatlakozóját.

Ha nem boldogulsz vele akkor vidd vissza.

2017. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!