Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót vegyek az...

Milyen fülhallgatót vegyek az alábbi igények szerint?

Figyelt kérdés
A legfontosabb, hogy legyen basszus. Sajnos nem ez a fülhallgatók erőssége, és én sem vagyok az a tipikus "basshead", de ez pont azért lényeges, mert a legtöbb ilyen eszköz sajnos nagyon rosszul teljesít az alacsony tartományban. Lehetőleg általános közép- , és tiszta, de NEM fülsértően éles magas; kiegyensúlyozott hangkép jellemezze. Nagyjából 7-8, maximum 10 ezer forintot szeretnék szánni rá. Nem kell, hogy atom basszusa legyen (ez ebben az árkategóriában nem is várható el), de hozza azt a szintet, ami elegendő egy dinamikus zenei élményhez. Ami pedig még legalább ennyire lényeges, hogy a nagyon olcsó fülesekre jellemző fülsértő közép- és magas tartomány ne igazán legyen jelen, és az "sz" betűnél általános torzításra sem túlzottan vágyom. :) Félreértés ne essék, nem vagyok audiophile, és nem is egy csúcskategóriás high-end cuccra vágyom, de minimális igényeim azért vannak. Sennheiser termék lenne a legjobb, de ha csak más gyártók eszköze(i) felelnek meg az elvárásaimnak ezért az árért, természetesen meghallgatom. Ja, és csak agybadugós kialakítású jöhet szóba.

2017. júl. 18. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha találsz valahol még Magyarországon, akkor a-Jays Three vagy a-Jays Four. Ez egy itthon kevésbé ismert svéd márka, én 6000 forintnak megfelelő összegért vettem egy éve Londonban, azóta is működik (nálam 2-3 hónapot szoktak bírni a fülesek), nagyon prémium az egész, és basszus orientált, de minden hangot szépen tud. Egy urBeats fülesről váltottam rá, ami 22 ezer forint volt, és jobban szól az a-Jays. Nagyon ajánlom.
2017. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utánanéztem, valóban nagyon pozitív véleményeket lehet olvasni a Jays fülhallgatókról, és az átlagnál jobb basszus mindenhol ki van emelve. Egyedül az ára van idehaza elég magasan; a Jays a-Jays Four+ például 20.000 ft-ról indul...
2017. júl. 25. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Sennheiser CX 200 ha még kapható. Nekem már a második van és nem cserélném le. Mivel kellőképpen szigetel (street füles) a basszust képes megtartani anélkül hogy V beállítás kelljen rá mert mindent elnyom.
2017. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Sajnos a CX 200 már egy ideje nem kapható... Hasonló árkategóriában most a CX 300-II és a CX 3.00 mozog, ezekről viszont - általánosságban ugyan jó a közvélemény - de a basszus már megosztóbb. Nem tudom, volt-e már valamelyik a közeledben; ha esetleg igen, megoszthatnád a tapasztalataidat.
2017. aug. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!