Milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

10-20 ezer forint között szeretnék venni fejhallgatót általános felhasználásra,zenehallgatásra. Telefonhoz,mp3-hoz és számítógéphez is jobb minőségű felvételek hallgatásához is.

Szeretném hogy jól zárja ki a külső zajokat, szóljon szépen.

Főképp blues-t,funky-t,jazz-t hallgatok jó lenne ezeket a zenéket élvezhető minőségben hallgatni.

Eddig Reloop rhp 5-t használtam, nem esett le az állam de kielégítően szólt, viszont a kábele 1 év után megadta magát.

Utcán, buszon, vonaton, itthon használnám.


Ha valakinek van tapasztalata ebben az árkategóriában, örülnék ha leírná vagy tudna ajánlani valamit, mert már három fejhallgatót próbáltam egyik sem volt jó.



2017. júl. 18. 21:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem utolsó szempont hogy mikrofonosat szeretnék.
2017. júl. 18. 21:10
 2/2 anonim válasza:

HyperX Cloud

Én HyperX Cloud II-t használok, annyi a különbség, hogy a Cloud 2 7.1-es. Mikrofonos, számomra nagyon kényelmes, több mint egy éve használom, de ha tönkre is menne (ami a rendeltetés szerű használat esetén ennyi idő elteltével nem valószínű), akkor mégegyszer megvenném. Nagyszerű kis fejhallgató, és tényleg annyit ér ,mint amennyibe kerül.

[link]

2017. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!