Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen e-cigit ajánlanátok,...

IstiK kérdése:

Milyen e-cigit ajánlanátok, ami maximum 20 000 Ft?

Figyelt kérdés
Ez már nem az első e-cigim lenne amivel mellé nyúlok, úgyhogy egy kis indoklással sokat segítenétek.

2017. júl. 19. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleaf istick pico, eleaf ijust nexgen, ego aio pro.
2017. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy szívod? Dl vagy MTL?

Ha DL akkor jó a Pico szett, ha MTL akkot csak a Pico ès hozzá valamilyen tank, èn Subtank minit használok, az kicsit levegősebb, mint a megszokott MTL tankok.


Pico, mert pici, cserèlhető az akksi, amit külön kell venni, olcsó, jónak mondható, sokan használják/használjuk. Nekem a Pico-Subtank mink kombó másfèl ève van meg.

2017. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eddig milyet használtál?

All in készüléket akarsz, vagy külön mod+tank?

Ego aio és aio pro, eleaf ijust nexgen könnyen kezelhető, viszonylag olcsó, de hamar melegszik.

Az eleaf istick modok jók, könnyen kezelhetők, kicsik, egyszerűek.

Az eleaf ipower 5000mah mod is jó, mivel saját akkus, nem kell cserélgetni benne az akkukat, és elég hosszú ideig kitart egy töltéssel (több napig is).

JOYETECH EVIC VTWO mini is elég jónak mondható, ehhez már akku cella kell.

A vaporesso nebula mod-ot is szeretem, mert 18650-es és 26650-ös akkuval is használható.

Tankok közül kangertech subtank és toptank, dvarw e, dvarw rta, smok tfv tankok, geek vape tankok, kanger protank 4, billow v3 is elég jó, már próbáltam mindegyiket.

Amit én nem nagyon kedveltem meg: eleaf ijust 2 és eleaf ijust s készülékek. Mert pár nap alatt megégett a porlasztó és/vagy a tankból alul kifolyt a likvid többször is.

2017. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!