Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan oldal ahol felvásáro...

Van olyan oldal ahol felvásárolnak xbox-ot?

Figyelt kérdés

létezik olyan oldal vagy cég ahova be lehet adni a használt xbox omat amit el szeretnék adni már egy hónapja?

telefonnal van ilyen de xboxxal?



2017. júl. 23. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod eladni hirdetési oldalon végső esetként szinte minden konzolos bolt beszámít konzolokat (leginkább a jelenlegi fajtákat mint pl PS4/Xbox One). Megvizsgálják milyen állapotú és milyen kiegészítőd van hozzá és mondanak egy árat. Ha megfelel akkor beveszik. Viszont az összeget amit kapsz érte szinte minden esetben csak levásárolhatod. Egy boltot tudok ahol hallottam hogy készpénzt adnak érte (hasznaltkonzol.net), de érdeklődj utána én személyesen nem adtam ott el gépet.
2017. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!