Név helye kérdése:

Hol lehet venni philips tv hez alaplapot?

Figyelt kérdés

Philips 42pfl6007k/12 -hez alaplapot keresek.

A régi villámkáros lett.



#alaplap #Philips #3D TV #LED TV #okosTV #42pfl6007k/12 #main board
2017. júl. 31. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzoli ***** válasza:

Ebben a szervizben, amit linkelt az előző, valószínűleg olyan drága lesz , hogy nem éri majd megvenni.

Szedd szét és a panelon található típusszámok alapján próbálj keresgélni itt ott, ebay stb...

Vagy attól függ honnan kapta a villámot, ha a hálózat felől, akkor nagy eséllyel csak a táp része rossz, meg kell csinálni.

Ha nagyobb lökést kapott, az antennabemeneten is, akkor bármi lehet, lehet az egész kuka.

2017. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zzzoli ***** válasza:
Biztosító nem fizet?
2017. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az ebayen nézegettem de sajna pont ilyen típushoz nincs.A tv 2 éve lett villámkáros akkor a biztosíton keresztül volt intézve a dolog.A szerelő a tápot cserélte ki ami 65ezer volt a szereléssel eggyütt.Hazavittem a tvt,minden rendben volt addíg ,amig a javított villámkáros xboxomat rá nem dugtam ,akkor derült ki hogy eggyik hdmi bemenetem sem jó.A szerelőhöz már nem akartam visszavinni mert naggyon kriminális ember volt ,meg nem nagyon ért rá mert ment "nyaralni".Most néztem meg a tápot is ami ebayen olyan 5-6ezer forintos tétel nem tudom mire fizettem 65ezret.Visszatérve a tévé bekapcsolás után ki be kapcsol lefagy újraindul a távirányítóra meg a tvn lévő gombokra sem reagál.Ha bekapcsolom csak akkor tudom kikapcsolni ha kihúzom a tápkábelt.Levettem a hátulját és az alaplapon látszik hogy egy két csip vagy mi be van égve,sérült a teteje.Szerintem kapott a villámból és eddíg bírta.Már a szerelőnél sem volt jó gondolom csak a nyaraláson járt az esze és nem figyelt oda.(még a hátulját sem rakta vissza rendesen,meg az ambilight miatt 1x visszavittem röktön utána mert nem világított pedig elötte jó volt.Elfelejtette visszarakni a sarut.)Azért is kérdeztem hol lehet venni mert nem nagyon akarok biztosító nélkül megint 60 vagy több ezret fizetni,főleg ha be lehet valahogy szerezni olcsóbban.

Köszi a válaszokat.

2017. aug. 1. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod fölöslegesen szórni a pénzed, akkor felejtsd el ezt a tévét.
2017. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!