JohnnyeWalker kérdése:

Adott egy grundig R1000 erősitő és az vele a problémám hogy bekapcsoláskor még max hangerőn is nagyon halkan adja le a hangot, de ha kikapcsolom akkor vissza jön egy pár pillanatra a hang és aztán teljesen le kapcsol. Ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés

Egy ismerős szerint a kapcsoló volt a hibája, ezt le cseréltem 1 korszerűbbre és még mindig fenáll a hiba..

Esetleg tekercselés sérülhetett a trafóban?

Viszont néha vissza jön a hang egy kevés idejig.



#erősítő #Grundig R1000
2017. aug. 2. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el szervizbe a készüléket.
2017. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez lenne a legcélszerűbb tudom, de ha egy apró alkatrészt kellene cserélni amit itthon is meg tudok oldani szakszerűen akkor csak nem akarok sok pénzt kidobni rá.

De ha tekercselés stb. hibája van akkor nyilván szerelőhöz viszem.

Én arra vagyok kiváncsi mi mehetett tönkre benne, ilyen hiba jeleknél pl.

2017. aug. 2. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Éppen azért ajánlatos szakemberhez vagy szervízbe vinni, mert több oka is lehet a hibának. (Senki nem fogja megmondani Neked látatlanban sem itt, sem máshol.)
2017. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!