Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik a jobb a...

Szerintetek melyik a jobb a ps3 vagy a xbox 360?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz kiadni eredeti játékokért 12k akkor a legjobb választás a Xbox 360, mivel csak azt lehet feltörni.

Ps3 még sajnos nem találtak törést hozzá, de azt hiszem már odáig eljutottak a törésével hogy nem eredeti Ps2 játékokat tudtak futtatni. Jah és Ps3 kimondottan FULL HD vagy legalábbis HD ready TV erősen ajánlott, Xbox 360 még a sima TV is elboldugol.

2010. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem mert már ps3-ra is van másolt játék
2010. máj. 23. 16:56
 3/13 A kérdező kommentje:
egyik isemrösöm 4e ft veszi
2010. máj. 23. 16:57
 4/13 anonim ***** válasza:

A ps3 előnyei:

Jobb irányítás,Blue-ray lejátszás, nagy merevlemez.ingyenes a multi

Hátrányok:

Drága,nincs hozzá másolt játék

Xbox360:

Előny:

Flash

Hátrány

fizetni kell a multiért.

2010. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az szép, én 4000Ft-ért 10db Verbatim DL lemezt tudok venni, ami 10 játékot tesz ki Xbox360-on ;)
2010. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs Ps3-ra másolt játék.Szerintem téged szopatnak.
2010. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de felmentem hozzá és ugy játszotunk
2010. máj. 23. 17:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem fél éve PS3-am van. Azt sajnos tapasztalom, hogy ő nem szereti a régi, képcsöves tv-t, lcd-re meg nincsen keretem. Viszont cserébe nagyon erős kis szerkezet, mindent simán visz. Nekem eddig nem volt vele bajom.
2010. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

PS3

Pozitívumok: erösebb hardver(exkluzívok terén überelhetetlen grafika), ergó idöttállóbb, ingyenes multiplayer, minöségi, GotY nyertes exkluzív gamek(bár ezt embere válogatja) nagyon szép látványvilággal, beépített wifi és Blu-Ray lejátszó, könnyedén cserélhetö merevlemez, Bluetooth kapcsolat a headsettel és controllerrel, a controller beépített akkus és gyorsabban, játék közben is töltheted.

Hátránya: nem flashelhetö, drágább(bár, ha egy kicsit jobban megvizsgálod, jobban jönnél ki), a multiplatformok terén picit(pár FPS és pixel) gyengébb grafika, a PSN(mivel ingyenes) gyengébb, mint az Xbox Live.

Xbox 360

Pozitívumok: multiplatformok terén jobb graf, flashelhetö, jobb Xbox Live, olcsóbb a gép ára és itt is van pár remek játék.

Hátránya: gyengébb hardver, ergó kevésbé idöttállóbb, fizetös multi, a merevlemez csak a Microsoftosra cserélhetö, 3LED(bár ez már ritkább), nincs wifi, venned kell, de csak Microsoftos jó(ami baromi drága), nincs Blu-Ray, kétrétegü DVD van helyette, nincs Bluetooth, a controllere elemes akkuval megy, játék közben való töltéshez venned kell külön.


A flashelésre kicsit kitérnék, mert szinte minden kérdésnél, ahova válaszoltam, ez örök téma. xD

Kezdjük talán ott, hogy ha egy kicsit használod az eszed és az internet által nyújtott lehetöségeket, fillérekért beszerezheted a használt, de eredeti játékokat. Hogy értsd, miröl karattyolok: GTA: Episodes from Liberty Cityt 1000, inFAMOUS-t 1500 Ft-ért szereztem meg. Hogyan?

Cseréltem. Kerestem egy illetöt, aki árulja és beszámít gameket, beszéltem vele, megkötöttük az üzletet és itt van 2500-ért 2 olyan játék, aminek bolti ára kb. 13000 Ft.

Most készülök venni egy eredeti, Sony-s headsetet és ha összejön, kb. 5-6000 Ft-ért megkapom, míg valahol 9-10 000 lenne.

A legjobbat a végére hagytam: ha kiflasheled/kiflashelnéd a gépet, ugrana az online multiplayer és támogatás(nincs DLC, javító patch, online multiplayer stb. - minden olyan cucc, ami + idöt adna a játék idötartamához).

Ennyi lenne, remélem sikerült mindent érthetöen leírnom! ;)


Ui.: használd a "Keresés" funkciót! Már egy rakás ember kiírta ezt a kérdést! ;)

2010. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző előtti vok. A PS3 tényleg drágább picit, de ha megnézed a játékok árát, akkor egy szinten vannak.

Másolt játékot nem tudsz szerezni, de ha jó játékot választasz, annak azért megéri az árát. Csak egy tipp: a GTA 4-et én 8000 ft környékén vettem meg. Az össz. játékidő 10 óra felett van, pedig még 50%-nál se járok.

De megvan még nekem a Fifa 10, aminél gyakorlatilag végtelen a játékidő (tekintve, hogy mennyi variációs lehetőség van pl. csak a menedzser módban is). Igaz, a Fifa 10 ára már 12 rupi.

De láttam pl. Need for Speed: Shift-et 6000 körül, mondjuk azt nem vettem meg. De jó áron kaphatsz jó játékokat.

Én személy szerint ár/érték tekintetben a GTA4-et mindenképpen ajánlom, sok időt tölthetsz el vele.

2010. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!