Meik laptopot válasszam a kettő közül? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]



valakinek tapasztalat ezekkel? esetleg ebben az árkategóriában ajánlat?

Előre is köszi mindent :)!!!



2017. aug. 4. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az Asus-t venném.

A Lenovo túl van árazva.

2017. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Lenovo gyengébb, viszont érintőkijelzős, az Asus erősebb, de szerintem i5 és 8 GB RAM mellé már illene egy SSD is. De egyébként jó laptop. Hát igazából a kettő más kategória nemcsak a fentiek miatt, alapból a kijelző méretben is elég nagy a különbség. Inkább cipelnéd, vagy otthon filmeznél; szeretnéd-e játékra is; fontos-e az érintő kijelző... ezeket neked kell eldöntened. Mindenesetre mikor én is laptopvásárlásban voltam, a Lenovot az eladó nem igazán ajánlotta,mondván a szervizelése valami katasztrófa, konkrétan nagyon lassú.
2017. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"a Lenovot az eladó nem igazán ajánlotta,mondván a szervizelése valami katasztrófa, konkrétan nagyon lassú."

Igaz.

Dolgoztam olyan számítástechnikai szervizben, amelyik Lenovo-k garanciális és azon túli szervizelésével is foglalkozott. Nos, a szervizelés úgy néz ki, hogy a javításra átvett készülékeket egész közép-Európából el kell küldeni az egyetlen, valóban szervizelő gyári szervizbe, Lengyelországba. Ott megnézik, és ha megéri javítják, ha nem, akkor csere. A Lenovo nem ad a szerződött partnereinek gyári alkatrészeket a javításhoz, mint teszi azt pld. a HP. A leggyorsabb szerviz 3 hét volt.

2017. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!