Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem sikerül rendesen a...

Miért nem sikerül rendesen a CD-re másolnom a fénykép mappáimat a laptopomról?

Figyelt kérdés

Találtam szerencsémre pár írható CD-t amin van bőven memória, és rá másoltam a laptopomról a fotó mappáimat. És amikor ellenőriztem a másolás végén a CD-n a fotó mappáimat, döbbentem vettem észre a halvány fotó mappáimat és a halvány fotó ikonjaimat. Ezeken felfelé mutató kék nyíl van.


Amikor rá kattintottam a halvány fotó ikonomra, normál színezetű lett a fotóm. A Diavetítés nem működik a CD-n belül sajnos, a korábban CD-re feltöltött Fotó Mappáimnál nincs evvel problémám. Meg a Laptopomon belül sincs ilyen problémám.



2017. aug. 5. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

"Ezeken felfelé mutató kék nyíl van. "

Csak a mappa parancsikonját írtad a cd-re, valahol rosszul húztál át valamit a másik ablakba. Vissza a starthoz :)

2017. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!