Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Műholdas tv-nél tovább oszthat...

Műholdas tv-nél tovább oszthatom 2 felé a koax kábelt?

Figyelt kérdés
Itthon a parabolámon 2 koax csatlakozási pont van, de most rendeltem még egy BOXot. Ha az egyik kábelt elosztom 2 felé, akkor működni fog?

2017. aug. 5. 13:57
 1/9 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
Nem mert ha veszel egy set top box-ot akkor azt csak egy tévéhez tudod használni. Ha két tévéd van akkor ahoz sajnos két külön set top boxot kell venned
2017. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a parabolán twin fej van, akkor ne a kábelt oszd el, hanem a parabolától húzz ki mégegy kábelt a másik boxig.
2017. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahogy #2 mondja.

#1 olvasd el figyelmesebben a kérdést!

2017. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1-nek még valami: ha pontosítani akarunk, akkor egy box-ról nem csak egy tv mehet. (az már más kérdés, hogy mennyi értelme van)
2017. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A parabolán csak 2 hely van ami foglalt, a korábbi 2 tv miatt. Azért gondoltam erre. Működik így megfelelően vagy fejet kell cserélni?
2017. aug. 5. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Így már más. Én vennék másik fejet. Működik az elosztás, de akkor nem biztos, hogy mindenki azt néz, amit akar.
2017. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de a bejövő koax kábelt gondoltam elosztani. A setopbox előtt. Akkor is ugyan azt fogja mutatnj?
2017. aug. 5. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is előtte gondoltam. Nem ugyanazt, de előfordulhat, hogy pl. az egyik tévén a Dunát nézik, akkor a másikon 8-10 adó nem fogható.
2017. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja értem :) koszonom szepen
2017. aug. 5. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!