Bogdán máté kérdése:

XBOX 360 dns error hogyan tudom meg csinálni ezt a problémát?

Figyelt kérdés
sziasztok ! az a problémám akadt hogy ra akarok kapcsolodni az internetre és a végén azt irta ki hogy dns error meg probaltam már a microsoft oldalan majdnem minden tanacsot amit adott de meg igy se jott be semmi ugyan azt irja lan kabelell is valaki tud adni egy tanacsot hogy mit és hogyan csináljam meg ezt a problémát ??

2017. aug. 5. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
YouTube-n van rá tutorial, keress rá, egyből meg fogod találni. :)
2017. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat mar az a helyzet hogy vegig neztem az egeszet :D
2017. aug. 6. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:
"szűz" konzol, vagy rgh-s? ha rgh-s, a dashlaunchban nézd meg a beállításokat. ha nem, akkor a hálózattal próbálkozz. nem feltétlen kell ethernet, wifin is megy, csak jó legyen ;) előnyös, ha dhcp-vel osztod a címeket, akkor a dns-t is automatikusan megkapja.
2017. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem meg nem rgh-s es azt hogyan csinaljam tudnal reszletes leirast adni erre ?
2017. aug. 6. 00:23
 5/5 anonim ***** válasza:

a routered beállításait nézd meg:


futtatás -> cmd

ipconfig

alapértelmezett átjáró: xxx.xxx.xxx.xxx


ezt pötyögd be a böngészőbe, és a router konfigurációjához jutsz


ott nézd meg a lan beállításokat, jó eséllyel dhcp-n vannak osztva a címek


a port forwarding-nál pedig az upnp-t nézd meg, hogy legyen bekapcsolva, hátha az kell neki


ha teljesen kínai amit írtam, kérj segítséget egy szakitól, aki meg tudja neked mutatni mi merre hány méter, mert így szövegesesen ez elég nehéz ;) főleg, hogy ahányféle útválasztó, annyi konfig lehetőség :D

2017. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!