Mi a véleményetek a Sony laptopokról?

Figyelt kérdés
ár/érték arány, megbízhatóság, teljesítmény, minőség, szervíz helye érdekelne.
2010. máj. 23. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkumlátorról való működés időtartamában nagyon ott vannak.
2010. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem sajna nincs/nem volt Sony laptopom, de tapasztalati úton talán tudok valami hasznosat mondani. ;)

Én a Sony egyik leghíresebb termékének, a Playstationnek vagyok tulajdonosa. Régen volt PS1-em, most PS2-m, PS3-mam és PSP-m.

A PS1-en kívül az összes kifogástalanul megy. A PS2-t lassan 9 éve, hogy vettem, egyetlen egyszer volt baja, eltörött az olvasôfej, de szinte mindennap ment.

A PSP-mmel és a PS3-mammal semmi probléma nem volt. A PSP-t 2007 végén, a PS3-mat tavaly júniusban vettem.

LCD TV-knél is az eladó azt mondta, hogy a Sony a legjobb(ugyanis LCD TV vásárlásnál is voltam).

Tehát ha ezek a termékek ilyen jól szerepelnek, akkor szerintem a laptopok is.

Egyetlen negatívum lenne: a szervíz.

Szerencsére nem velem történt meg, de több ismerösöm is azt mondta, hogy a Sony szervíz iszonyat. Úgy dolgoznak, mint a tetük.

2010. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

presztízsnoti mind, nem éri meg, hacsak nem dől a lé.

ASUS-t javaslom, semmi mást. Amugy perszenagyon jók a sony-k, de én még nem láttam senkinél, pedig sok ismerős(sulis) használ notit.

2010. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy azért nem láttál senkinél mert drágák?
2010. máj. 24. 11:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy drágák.

Mikor én LCD TV-t vettem, 150 000 volt a max. anyagi határom.

A Sony LCD TV meg úgy 180 volt. :(

A Playstation sem olcsó, de nem bántam meg, hogy megvettem.

2010. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát nekem egy elég komoly sony lapimvan nagyon jo semmi baj sincsen velem az aksi nagyon sikáig birja nagyon jo a gépelés mert nem olyan közel vannak egyméshoz

egy szoba összefoglalva. nagyon jó a gép csak pozitivumokat tudok rola mondani :D:D:D

2010. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Melyik típus? Mennyiért vetted?
2010. máj. 24. 18:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Sony Vaio VGN-FW51ZF/H én 550.000 ft vettem az elözövagyok
2010. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kinek mit jelent a sokáig működés akkuról... 2-3óra?

Amilyen notit néztem Sonytól, 39Wh-s akksija van ami vicc. Acerbe ugyanezt megkapom nagyobb merevlemezzel és 66Wh-s akksival. Ennyit a Sonyról. Szal Acer az egyik legjobb ár/érték arányban.

2010. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne egy laptopot nézz! Nekem van hordozható Sony termékem(PSP) és az úgy 6 óráig bírja.

Az Acert meg hagyjuk. Rosszul leszek, ha ezt a nevet meghallom, pláne úgy, hogy jól lehúztak.

2010. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!