Okosóra vásárlása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni egy Home Smw 16 okosórát. Mi a véleményetek, tapasztalatotok vele kapcsolatban? Samsung Galaxy J5tel és Huawei P10 litetal kompatibilis?

2017. aug. 9. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az okosóra nagyon gagyi. 10-20 év múlva röhögni fogunk rajtuk. Ha órát szeretnél, 20 ezerért már egész stílusosak vannak a hagyományos vonalon. Ha az nem jó, akkor neked nincs is szükséged órára.
2017. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vélemények itt:

[link]


javaslom, nézd meg a mi band 2-t. Nekem az van, futásra/pulzusra és értesítésekre kiváló.

2017. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár hónapja kaptam ajándékba egy ASTRUM típusú okos órát. Az akkumulátora egy napot tud készenléti állapotban. A csatja már elveszett. Az órát szerencsére meg tudtam menteni.
2017. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Van egy Casio EF-527D karórám, nekem okosóra kell.
2017. aug. 9. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kell neked okosóra. Csak elhitették veled a multik.
2017. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Az okosóra teljesen fölösleges inkább költsd a pénzed cigire meg sörre
2017. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sicman99 válasza:

Figyelmedbe ajánlom a " The Knight" , " The Duke/Duchess" , " Regal wear " , " Raven X9 Plus " és a " NO.1 Exclusive Smartwatch For Ubiquitous People" okosórákat a Scippy-től .


[link]

2017. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!