Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megeri az ipad vagy tenyleg...

Megeri az ipad vagy tenyleg hamar ra lehet unni?

Figyelt kérdés

Semmi komolyra nem kene, csak tanulas, facebook meg hasonlok. Van laptopom, de azt is csak arra hasznalom, amire egy ipadet tudnek.

Korbekerdeztem ismerosoket, es mondtak, hogy par hetig erdekes volt nekik is, aztan rauntak szoval inkabb valami mast vegyek🙄

Szerintetek?



2017. aug. 10. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó hogy van, de nem lehet éjjel-nappal nyomkodni, én is rá untam. Amíg nem volt munkám , addig éjszaka YouTubera vagy filmezés e tökéletes volt az ágyból, hogy ne zavarjam barátnőm...

Néha olvasni is lehet rajta ha olyanod van de akkor inkább e-book Reader kell..

2017. aug. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy eszköz, önmagában egy vágódeszka. Az érdekes, amit elérsz a segítségével. Ha meguntad az összes ismerősödet és az egész internetet, akkor igen, meg lehet unni.
2017. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Ennyi erővel a telefont is meg a laptopot is meg lehet unni. Ha van dolgod vagy szórakozol rajta akkor nem lehet megunni.
2017. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 3 iPadem volt és nagyon hasznos kis készülékek (nem azért volt 3 mert meguntam őket :D )
2017. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!