Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Telenor MyTV nézdése okos TV-n?

Telenor MyTV nézdése okos TV-n?

Figyelt kérdés

Van egy előfizetésem a telenornál amiben benne van egy mytv csomag is. Király mert laptopon es telefonon is tudom nézni. Most hogy albérletbe jutottam arra gondoltam, hogy ha ezt TVr is futtathatnam nem kelene fölöslegesen telekom es upc-t használnom.


Lehetséges ez, hogy okos tv-vel nézem a telenor my tv-s csatornaimat?


Előre is köszi.



2017. aug. 13. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet TV-n futtatni.
2017. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem kérdezz rá valami szakinál, hogy a Chromecast-tel működhet-e. Mi most vettünk, ez egy kis kütyü, amit a tv-be kell bedugni, letölteni a telóra/laptopra a hozzá tartozó alkalmazást, és pl. youtube-ot így tudunk nézni. Még a facebook-ot is át lehet küldeni tv-re. Szóval sztem működhet.
2017. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!