Hogy tudnám megtalálni a laptopom?

Figyelt kérdés

Nem rég elvesztettem a Macbookomat. Nagyon valószínű, hogy nem lopták el, mert azóta offline amióta elvesztettem. Valami táska alján vagy hasonló helyen lehet. Nyaraláskor voltam a testvéremék nyaralójában, és amikor hazajöttünk, már nem találtam.


Na de a lényeg az, hogy valaki tudna esetleg egy alkalmazást ajánlani, ami megmutatja hol van? Próbáltam már a "Find my iPhone"-nal, de ugye offline a MacBook, és így nem mutatja hol van. Megvan a sorozatszáma, esetleg azzal rá lehet találni? Órákig nézelődtem egy alkalmazásért, vagy valamiért de nem találtam semmi olyat ami hasznos lett volna :/ Tippek?



2017. aug. 13. 18:25
 1/3 anonim válasza:
Sajnos az a tippem, hogy amíg nem lesz online, nem fogod megtalálni :(
2017. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szoftveres megtalálásnak két alapfeltétele az online netkapcsolat és a bekapcsolt helymeghatározás. Sajnos :-(
2017. aug. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ooooh.. :( Mindenesetre köszönöm. Remélem egyszer rátalálok
2017. aug. 14. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!