Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy jbl charge2+ hangszóróm, körülbelül egy hete vettem. Bluetoothal osszekapcsolva telefonnal teljesen jól szól nincs vele semmi problema, laptophoz csatlakoztatva jack kabellel is mukodik ha windows media playerrel hasznalom, viszont ha virtual djben elinditok egy szamot akkor csak az egyik hangszórója szól. Valakinek van valami ötlete mi lehet a probléma?

2017. aug. 17. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzatenni hogy 2 hangkartyaval hasznalom a virtual dj-t es ha az alaplapiba dugom a hangszorot es a kulsobe fulest akkor a bal hangszoro szol ha forditva dugom be akkor meg a jobb.
2017. aug. 17. 20:01
 2/6 anonim ***** válasza:
A virtualdj balance szabályzót állítsd középre.
2017. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hol kell azt beallitani?
2017. aug. 18. 17:52
 4/6 monakritika ***** válasza:
Szia hányas Virtual Dj-d van? ( Verzió )
2017. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
7es
2017. aug. 20. 03:56
 6/6 monakritika ***** válasza:
Bocs akkor nem tudok segítnei nekem 8-as van de írd be a böngészőbe hogy virtual dj 7 balance és lehet valamit kidobb.
2017. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!