Mi a különbség?

Figyelt kérdés

A DVD felvevőmhöz csatlakoztattam a koax kábelt, behangoltam, és lett 38 csatorna. Pl.: M1,2,3,4,5, Duna, RTL, TV2, Cool, FILM+, Supertv2, PRIME Stb.



De vannak olyan csatornák amit nem tudok behangolni a DVD felvevőn. Pl.: Mozi+, HUMOR+, FEM3 (ezt régebben lehetett), jó lenne a HBO 1,2,3 is MINIMAX, Cartoon Network, Spektrum, RTL GOLD....



Miben különböznek ezek a csatornák? Vagy csak a felvevő nem tud többet fogni? A legnagyobb csomagot fizetjük elő ugyhogy rengeteg csatornánk van Kb. 200, de ebből csak 38-at ismer fel a felvevő, csak ezekről tudok felvenni.



Megpróbáltam összekötni a felvevőt a set-top-box-szal, de csak a kép jött át a hang sistergett, bárhogy próbálgattam a beállitásokat



2017. aug. 19. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

DVD felvevőbe dugtad a koax kábelt, addig oké


de kérdés, hogy neked az a KOAX mit hoz (DVB-T, DVB-C, SAT, stb) és ezek közül melyik milyen kódolással, stb.


A Set-Top-Box direkt az adott jelre készült, ellenben a DVD-vevővel.


Lehet, egyes jeleket felismer, másokkal nem tud mit kezdeni, ezáltal nem fogja az adást

2017. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, milyen kábellel próbálkoztál összekötni a STBoxot és a DVD-t?
2017. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

AV kábellel kötöttem össze. Itt egy kép róla:



[link]


Az rca része ment a felvevőbe, a másik pedig a boxba

2017. aug. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!