Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfal szettet érdemes...

Milyen hangfal szettet érdemes venni TV-hez?

Figyelt kérdés
Samsung UE32M5002AK típusú TV-hez 20-30. 000 forint körül kapható hangfal szettet vásárolnék filmezéshez leginkább, de nem tudom milyen márkákból érdemes válogatni. Esetleg tudnátok ebben az ár tartományban egy megbízható, jó minőségű hangfalat ajánlani?

2017. aug. 21. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Leginkább olyant, amit tudsz a TV-hez csatlakoztatni. Ugyanis nem is olyan egyszerű az.
2017. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdésbe nem írtam bele, de a TV modell számát nem véletlenül írtam le, mert nem tudom, hogy milyen hangfalat tudok csatlakoztatni hozzá. A TV hátulján ha jól értelmeztem kettő audio bemenet van és egy digitális audio kimenet. A két audio bemenetnek a színe fehér és piros, ezeken kívül zöld-sárga video, kék (Pb), piros (Pr).
2017. aug. 21. 17:03
 3/8 Zzzoli ***** válasza:

Olyat kell amit az optikai kimenetre tudsz rákötni, vagy ha van a tv-n hdmi arc akkor oda.

Mivel a térhangzást az 5.1-es tévéadóknál és a külső forrásról játszott filmeknél csak így tudod elérni.

2017. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, de honnan tudom, hogy egy optikai audio kimenetbe milyen fajta csatlakozó illik? Jack, RCA? Vagy átalakítóval lehet csak megoldani, hogy külső forrásból nézve egy filmet, ne a TV beépített hangszórói szóljanak? Mivel a másik lehetőség, amit írtál (HDMI ARC) az nincs a TV-n, csak sima HDMI.
2017. aug. 21. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Hűha, nagy itt a kavarodás. Leginkább hangprojektorok között keresgélj, olyat, amin van optikai bemenet. Érdemes lenne olyat venni, amihez mélynyomó is van, azoknak már jó a hangja és belefér a keretbe (a kínálat alja). Rendes sokhangszórós rendszert erősítővel ennyiért nem kapsz. Érdemes lenne elmenni egy üzletbe, ahol részletesen el tudod mondani, hogy mit szeretnél és tudnak segíteni.
2017. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A 30.000 forintos keretnél nem sokkal többet szeretnék szánni rá, egy ilyennel megelégedek, szerinted megéri, vagy még érdemesebb feljebb menni az árral?


[link]

2017. aug. 22. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez jónak tűnik, ráadásul az ára is elég jó. A TV hangszóróhoz képest már ez is hatalmas előrelépés lesz. Ráadásul kipróbálod és ha nagyon nem vált be, lesz két heted visszaküldeni.
2017. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 22. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!