Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Videoton ea 6383-as...

Van egy Videoton ea 6383-as erősítőm de valamiért a jobb oldala nem szól. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Annyit biztosra tudok hogy a végfokok jók benne, viszont jelet nem kapnak talán az előerősítővel van valami gond.

2017. aug. 22. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, nem csak a Videoton, mint focicsapat szar
2017. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán.
2017. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
annyira nem szar ez az erősítő, én szeretem.. jó pár éve kiszolgált engem és még sosem volt ez előtt szervizben :)
2017. aug. 22. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zzzoli ***** válasza:
100%

Volt hogy a modulos kialakítás miatt volt a probléma. A csatlakozó és a tüskék el oxidálódtak.

A tüsiket polir papírra (500-1000) csiszolgasd meg, az anya csatlakozóba meg dugjál 1mm-es csigafúrót és forgatás közben mozgasd előre hátra.

Aztán szokott még rossz lenni a némító fet a végfok panelon, azt ki is veheted.

Lehet rossz a hangpoti, lehetnek rosszak rajta az aljzatok.

2017. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vidd el egy szervizbe, hasonló hibáért én most 3000 Ft-t fizettem és azóta tökéletesen működik.
2017. aug. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nah ujra itt vagyok meg csinaltam amit ajanlottak de sajnos egyik sem segített aztan mikor ossze raktam végleg az erősítőt most már be se kapcsol hozzá teszem hogy árambol kihuzva szeretletm és nem ért össze benne semmi...
2017. aug. 23. 14:56
 8/8 anonim válasza:
Így hallgass az itteni Mekk Elekekre.
2018. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!