Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Call of duty Black ops nevű...

Call of duty Black ops nevű játékban xbox-on hol lehet nyelvet állítani pl: Angolra?

Figyelt kérdés

2017. aug. 23. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:

A játék a származási ország alapján állítja be a nyelvet, ha pedig nem jelent meg olyan nyelven, akkor angol lesz.


Itt van hogy kell beállítani:

https://www.youtube.com/watch?v=_UO2zN1ecu8

2017. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos valamilyen orosz nyelven van az egész játék , de ez Black ops nál is működik ( nem a második része van meg )
2017. aug. 23. 10:27
 3/9 A kérdező kommentje:
De ez a játék nyelvét is átállítja így ???
2017. aug. 23. 10:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is olt ilyen, hogy orosz volt a Dishonored, átállítottam a származási országot és nyelvet, és mivel a játék magyarul jelent meg a játék nyelve magyarrá változott.
2017. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos így se állítódott át :(
2017. aug. 23. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy jobban átláttam, körülnéztem, valóban nem megoldható a nyelv kiválasztása sehogy, hanem másik CD kell ami pl. angol nyelven van. Elég fura.
2017. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már rá jöttem , sajnos vissza is kellett küldeni a játékot
2017. aug. 23. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Xbox 360on a játékok - ha van rajtuk több nyelv - a SETTINGS (beállítások menü) LOCATION (hely) menüpontjából állítják be a nyelvet. Ha pl Hungaryt választasz (Magyarország) akkor ha van rajta magyar az lesz, ha nincs angol általában az alap beállított nyelvre angolra vált.


Ha ennek ellenére sem lesz se magyar se angol egy játék akkor nincsenek rajta ezek a nyelvek. Orosz, német, olasz borítós játékoknál gyakran előfordul.

2017. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen orosz a borítója
2017. aug. 24. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!