Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet vegyek a fiamnak?

Milyen tabletet vegyek a fiamnak?

Figyelt kérdés

Üdv,


Legfőbb igény:

Mesenézés


Én igényeim mellé:

Wi-Fi

HDMI


Márka nem szempont, használt is szóbajöhet, de full gagyi se legyen persze, viszont mivel mesenézés lenne a szempont, TV-re csatlakoztatva is, így csúcsszupernek sem kell lennie.


Ár: 30, max 40 ezer. De ha a fenti igényeket kielégíti egy 20 ezres, az is jó. :)


Köszönöm!



2017. aug. 27. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Edigitalban ilyeneket lattam

2017. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
2017. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
asus nexus 7 2012-es vagy 2013-as.Mai napig nagyon jó tabletek,használtan már a 2012-est olyan 10 ezer körül meg tudod venni,egészen friss android van rajtuk,szép a kijelzőjük,jó az akkuidő,ha még játszeni akar a gyerek azt is tud rajta,mert megy rajtuk minden.
2017. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy nagyon kevés mesét nézess vele tableten.

Pici/fiatal korban nagyon gyorsan összejön a rövidlátás,

ha a szem nincs megfelelően terhelve. Ennél még a tévé

is jobb. És a rövidlátás nem gyógyítható....


Sok ilyen kérdés van, egyedül arra nem gondolnak, hogy

a szemet ezzel tönkrevágják. Javaslom feltenni ugyanezt

a kérdést egészség/szem kategóriában is :)

2017. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


No meg köszönöm az egészségügyi megközelítését is, nem gondoltam volna, hogy ilyen rossz hatással lehet.


Mondjuk alapvetően ezért szeretnék HDMI lehetőséget, hogy TV-re tudjam csatlakoztatni, meg nem is akarjuk annyira erőltetni ezt a mesenézést, mert azért "függőséget" sem szeretnénk kialakítani.


Arra is gondoltam már, ami lehet jobb megoldás, hogy az árából venni egy használt kisebb TV-t, vagy akár egy újat, amibe betudok dugni USB-t, és felrakom a szobája falára egy konzolra.


Egy ilyen tökéletesen megfelelne a célnak:

[link]


Nyilván nem egy szuper márka, de mesenézésre nem is kell LG, Samsung, Sony, bármi. :)

2017. aug. 27. 12:17
 6/6 A kérdező kommentje:

Vagy egy ilyen, ez azért egy kicsit nagyobb:

[link]

2017. aug. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!