Meggyespupák kérdése:

Miért nem csatlakozik a Samsung FULLHDTV a set-top boxhoz?

Figyelt kérdés

A kérdés magáért beszél. Mutatok egy képet: [link]


a HDMI-kábelek jó helyre vannak dugva. Gondolom a hdmi 1-be kell rakni, amire STB azaz set-top box van írva a másik felét meg egyértelműen az stb hdmi részébe kell dugni. Tehát a kábelek a helyükön vannak! T-home-os a doboz! Nem értem mit sz@rakodik!

"Ellenőrizze, hogy a kábeltévés vagy műholdas beltéri egység be van-e állítva infrajelek fogadására az univerzális távvezérlő beállításához." WTF! Mi ez a szöveg? Hogy mit csináljak? Gondolom ez lenne az utolsó lépés a TV beállításában, de nem tudom mit kell tenni. A kis fekete négyzetben az adásnak kellene megjelenni, de folyton feketeséget mutat... Az stb-t is bekapcsoltam... Újra is indítottam az stb-t, de ugyanez a probléma maradt.



2017. aug. 28. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a T_home ügyfélszolgálatát. Segítenek 1414
2017. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen más TV veszi a HDMI jelet?
2017. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy tök opcionális dolog, lehet hogy tényleg nem tudja a TV távirányítója vezérelni a boxot. Juss valahogy túl ezen.
2017. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1420 a telefonos segítség.

Tegnap megoldódott, de magamtól jöttem rá.

Az STB-n kellett a DISP azaz a display gombot átállítani 1080-ra (720p-én is működik csak akkor értelemszerűen rosszabb a felbontás). Előbb is rájöhettem volna! :P

2017. aug. 30. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!