Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A képcsöves 6-7 éves tévémen...

A képcsöves 6-7 éves tévémen egyik napról a másikra, a kép közepén egy nagy foltban zöld, körülötte piros szín látszódik kék háttérnél, és a filmeknél is, mitől?

Figyelt kérdés

Egy kis 15cmes hangfal volt mellette már lassan egy fél éve, de eddig semmi baja nem volt vele.

Mi lehet ez?


2010. máj. 25. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
a Hangfalat vedd el mellőle, és próbáld kimágnesezni a tv-det, nekem az jött be...rosszabb nem lesz ;)
2010. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez olyan, mintha mágneses hatás érte volna! Nem a kis hangfaltól, valami mástól. Fogj egy nagyobb mágnest, és próbáld meg kihúzgálni belőle.
2010. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy lusta módszer: váltóáramú alatt tekercs. Pl pillanatforrasztó vagy egy emberesebb trafó jó lehet
2010. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyobb mágnest honnan szerezzek?
2010. máj. 25. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor mondom:

1. Főkapcsoló kikapcs.

2. Vársz pár percet.

3. Főkapcsoló bekapcs, ekkor a demagnetizátor elvileg lemágnesezi a képernyőt, és ha minden igaz, megoldódik a probléma.


Ha nem, akkor vagy nem mágneses eredetű a probléma, vagy nincs degauss.

2010. máj. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínű az lesz. Azt írod, hogy "VOLT mellette".

Na ha csak volt, akkor azzal hogy elvitted onnan, megváltozott a mágneses tér, ezért színez. Akkor az lesz, amit az előző hozzászólásban írtam.

2010. máj. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cipi8 ***** válasza:

Az én módszerem erre ilyen esetekre:


Power ki a fali is, és a képelőtt egy kalapács vagy valami nagyobb fém tárgy pl. nagy kés és tartsd előtte kb. 10-15 mp.-ig fel - le mozgatva és ennyi ! Power be nekem ez a nyerő!

2010. máj. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!