Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Xbox One S vagy a Playstati...

Az Xbox One S vagy a Playstation 4 jobb az olyan játékokhoz mint a Star Wars Battlefront? Vagy tökmindegy?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazából kb. egy szinten van egy ps4 és egy xbox, most hogy melyik verzió az nagyjából mindegy, az xbox-okon valamit gyorsítanak és akkor jön egy külön verzió.


De a lényeg hogy szerintem az xbox az jobb konzol a PS, ha most szeretnél venni konzolt szerintem az Xbox-ot vedd.

2017. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Baromság. Multiplatform címek jobban futnak (vagy magasabb felbontáson) Ps4-en.

Kérdező: az döntsön hogy hol vannak a haverok, melyik joy kényelmesebb, mely exkluzív játékok érdekelnek jobban, mivel akarsz játszani stb. Ez a legfontosabb.

2017. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"#1 Baromság. Multiplatform címek jobban futnak (vagy magasabb felbontáson) Ps4-en. "


valamivel lehet.


De mint mondtam lényeges különbség nincs, mint pl egy ps3 vagy xbox one között.


Vagy egy xbox 360 és ps4 között.


Erre gondoltam, van eltérés hiszen más gyártó, de a ps4 és xbox one nagyjából egy szint.

2017. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam mikor kijött a ps3 és xbox360 a nintendo kihozott egy konzolt, olyan volt rajta a grafika ami egy vicc volt szerintem.


De egy ps4 vagy xbox one nagyjából azonos, kis eltérés lehet.

2017. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De akkor miben jobb az XB1 szerinted?

Exkluzív játékokban, ami konzolnál gyakorlatilag az egyik legfontosabb szempont? Mert abban például pont nem.

2017. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

na akkor

a ps-ből (ha jól tudom) többet adnak el, valamivel erősebb, és több rajta az exkluzív.

az xboxnak jobb a joystickja.


Te döntesz (bár szerintem egy normális géppel többet érsz el)

2017. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csanádi Mihály ***** válasza:
Ps4-en több a játék, több ember játszik rajta, van hozzá vr headset, x1-nak stabilabb a szervere, futnak rajta az x360-as játékok és lesz belőle egy 4k változat ami "a világ legerősebb konzola lesz", a többi ugyanaz. Esetleg a battlefrontos vr tartalmak miatt lehet érdemes ps4-et de mivel az battlefront 1 multiplayer only és a 2-ben is erős lesz a multiplayer ezért az alapján dönts hogy haverok mivel játszanak.
2017. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!