Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Ultra HD TV-t ajánlotok?

Milyen Ultra HD TV-t ajánlotok?

Figyelt kérdés

Elvárásaim:

- minimum 40 col (101 cm) képernyőátmérő

- UHD felbontás

- USB, Hdmi csatlakozók

- smart funkciók

Milyen márkát és melyik típusát ajánlanátok? Amiket nézegettem neten: Samsung ue40mu6102, Philips 43PUH6101 (olyan jól néz ki az Ambilight világítás, van is értelme?) HD,Full HD ...rosszabbik esetben kissebb felbontású filmet néznék rajta pendrájvon. Youtuboznék. UPC Directem van (TV műsorokat is néznék). 160 ezer a keret rá.



2017. szept. 2. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ezt vedd: LG 49UH620V

Samsungot ne vegyél, philipset se jobb az lg!!

2017. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
LG 49UH620V Van tapasztalatod aTV-vel? Élőben megazeretném nézni a TV-t.
2017. szept. 3. 07:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen van, egyik ismerősünknek is ez van. Írtó jó, HDR 4K-s tv! Smart, 2x10w hangszórója van. 3db HDMI, WiFi, Ethernet, stb..
2017. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez még jó a philips-től. Ambilight tényleg jól néz ki. Ez: [link]
2017. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Megkérdeznék ismerősödet, hogy mi a véleménye róla és ha tudsz küldesz nekem képet, hogy,hogy néz ki az SD adás a TV-n? (Pl zenecsatorna, régebbi műsor) Üziben is jó. :D :) Sokat segítenél
2017. szept. 3. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyedben én olyat vennék ami tetszik ,és nem hallgatnék másokra, főleg aki olyanról mond véleményt amilyen még nem is volt neki(ezt általánosságban mondom csak). Mi ismerősökkel vettünk 4 darab LG tv-t, abból már 3 a kukában van, a miénk még bírja. Vettem most Samsung-ot, az 3 napot bírt ki, és visszavittem, hoztam helyette LG UHD-t. Ennyit a márkákról ! Az az egy biztos hogy másokat nem vennék ezeken kívül, mert a szerviz ellátottsága ennek a két márkának a legjobb, főleg ha az alkatrész ellátottságot is nézem. Akartam venni egy SHARP-ot, viszont utána jártam, nem sok szervize van, és alkatrészeket csak pár évig kapni hozzá, ezért se nagyon akarja más szerviz elvállalni őket. Pedig maga a tv csúcs szuper.
2017. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!