Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JXD 523 drónom jobb elülső...

JXD 523 drónom jobb elülső rotorja nem forog rendesen. Mi lehet a baja, hogy javíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Ali-ról rendeltem egy Tízesért, ezért nem akarom szerelőhöz vinni (ha van ilyen szakember).

2017. szept. 3. 13:34
 1/6 Alain Delon ***** válasza:
Valami "villanyos" ember biztos tud vele valamit kezdeni. Inkább ő, mint te.
2017. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kefés motor, vagy kefe nélküli? Ha kefés, akkor egyszerűen annyi a dolog, hogy a motor elkopott.
2017. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy kefés-e. Sőt, azt se tudom, az mit jelent:(. De a többi motornak semmi baja sincs, úgyhogy nem hinném, hogy ez a gond.
2017. szept. 9. 23:31
 4/6 Alain Delon ***** válasza:
Az első válaszomban épp erre céloztam, hogy te semmiképpen ne nyúlj hozzá, mert be is vallottad, hogy még halvány gőzöd sincs az ilyesmihez. De ha végleg tönkre akarod tenni, piszkáld csak!
2017. szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy nem akarom piszkálni, vagy neadj'isten tönkretenni. Pusztán abból szűrtem le, hogy nincs a másik hárommal baj, hogy azok ugyanúgy forognak, mint előtte.
2017. szept. 10. 21:52
 6/6 Alain Delon ***** válasza:
De nem is a másik háromról van szó, hanem arról az egyről.
2017. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!