Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one-on probáltam beváltan...

Xbox one-on probáltam beváltani a letöltökodot de ezt irta ki give it another try, something went wrong és már mindenhogy probáltam de sehogy se jo van ötletetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Just cause 2
2017. szept. 3. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel ahogy látom ez X360 játék ott előfordulhatnak problémák. Próbáld meg beváltani az xbox.com-on


Ha ott bejelentkezel a felhasználóneveddel akkor jobb oldalt az ikonodra kattintva a "kód beváltása" résznél próbálhatod.


Sokszor amiatt van gond ezekkel az X360 beváltásokkal, mert Xbox 360on elég szigorúan szét vannak bontva a különböző földrajzi országok és azon belül még lehetnek egyéni korlátozások is. Ha úgy sem fogadja el akkor meg lehet próbálni 1-2 dolgot, de nem biztos, hogy sikerül akármelyik is.

2017. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megprobáltam 2x is xbox.com-on de ugy se müködik szerinted hivjam fel az ügyfélszolgálatot vagy írjak az amcsi xboxnak vagy van más ötleted???
2017. szept. 4. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Három dolog miatt nem szokott általában jó lenni a 360as kódbeváltás (+1 ha a kódot már felhasználták, de akkor azt konkrétan kiírja)

1, Nincs fent a játék azon a piactéren amilyen orszégba regisztráltad a profilt. Ezt megnéztem, a magyar piactéren is fent van szóval ez valószínűleg nem probléma.

2, A játék korhatáros és gyerekprofillal akarod letölteni. Ha a profilodat egy másik felnőtt profillal csinálták, nem csak úgy magától akkor lehet, hogy nem enged az életkorodnak nem megfelelő játékot letölteni. Pl a JC2 18+os. Ezt csak a felnőttprofil oldhatja fel.

3, A játék "régiózáras" ez egy 360as dolog volt bizonyos játékoknál. Ha nem egyezik a profil országa és a tényleges ország ahol le akarod tölteni akkor nem engedi. Vagyis pl ha neked angol 360 profilod van és Magyarországból akarod leszedni, akkor nem fog menni.


Próbáld meg az ügyfélszolgálatot nyugodtan, sajnos látatlanba nem tudok többet.

2017. szept. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!